Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi partnerzy

 

logo new smallLogo LTC

 

 

Znajdziesz nas...

Wyniki

Wyniki 2015

Email Drukuj PDF
WYNIKI 2015

14.06.2015r.
Wielka Nagroda Łodzi

5.06.206r - Łódź
Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport
31.05.2015 r. - Ciechocin
Żak - klik
Młodziczka- klik
Młodzik - klik
Juniorka Młodsza - klik


26-28.05.2015R.MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI PRUSZKÓW
Wyniki
17.05.2015r.PUCHAR BURMISTRZA NOWEJ RUDY
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA MTB
Wyniki

9.05.2015 Tour de Powiat 2015  - Głowno

26.04.2015r. Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice Wyniki

25.04.2015r. Wyniki 1. dnia torowego PP w Pruszkowie W pruszkowskiej BGŻ Arena odbyły się pierwsze konkurencje torowego Pucharu Polski.

Juniorzy
Wyniki - wyścig punktowy - eliminacje do omnium: Szymon Sajnok (GKS Cartusia Kartuzy), Daniel Staniszewski (KKS Ciechanów)

Wyniki - omnium A, B - scratch: Szymon Krawczyk (KTK Kalisz-SMS TORUŃ), Karol Szczepański (KKS Ciechanów)

Wyniki - omnium A - wyścig indywidualny - 3000m: Daniel Staniszewski (KKS Ciechanów)

Wyniki - omnium A, B - wyścig eliminacyjny: Daniel Staniszewski (KKS Ciechanów), Alex Castaldo (GK Piast Szczecin)

Kobiety Open
Wyniki - sprint: Aleksandra Sołgała (BCM Nowatex Ziemia Darłowska)

Wyniki - omnium A - scratch: Wiktoria Pikulik (BCM Nowatex Ziemia Darłowska)

Wyniki - omnium - wyścig indywidualny - 2000m: Justyna Kaczkowska (UKS Gimnazjum TwojaMerida Imielin)

Wyniki - omnium A - wyścig eliminacyjny: Nikol Płosaj (UKS Jedynka Limaro Kórnik)

Elita mężczyzn
Wyniki - sprint: Grzegorz Drejgier (ALKS Stal-Ocetix - Iglotex Grudziądz)

Wyniki - omnium A - scratch: Paweł Zaleśny (KTK Kalisz)

Wyniki - omnium - wyścig indywidualny - 4000m: Borys Korczyński (K.K. Tarnovia Tarnowo Podgórne)

Wyniki - omnium A - wyścig eliminacyjny: Mateusz Nowak (ALKS Stal-Ocetix - Iglotex Grudziądz)

Wyścig drużynowy mężczyzn: KK Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sprint drużynowy mężczyzn: LKS Baszta Golczewo
Wyścig drużynowy kobiet: BCM Nowatex Ziemia Darłowska I
Sprint drużynowy kobiet: UKS Jedynka Limaro Kórnik

Wyniki

18.04.2015r. BIAŁYSTOK XIII "RUSZA PELETON" MTB CUP PUCHAR POLSKI XCO 

#1 PP MTB XCO – Białystok – Elita Men Open
#1 PP MTB XCO – Białystok – Elita Kobiet i Juniorka
#1 PP MTB XCO – Białystok – Junior
#1 PP MTB XCO – Białystok – Juniorka Młodsza
#1 PP MTB XCO – Białystok – Junior Młodszy

klasyfikacja drużynowa

#1 PP MTB XCO – Białystok – klasyfikacja drużynowa


19.04.2015r. Kryterium uliczne o puchar Prezydenta Miasta Kalisza:  Wyniki

12.4.2015r. Zawody w Sobótce:
Wyniki młodzicy
Wyniki młodziczki
Wyniki Junior Młodszy
Wyniki kobiety open
Wyniki junior
Wyniki – elita mężczyzn


29.03.2015r. II Memoriał Eryka Stolarza Grodzisk Mazowiecki Wyniki