Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi partnerzy

 

logo new smallLogo LTC

 

 

Znajdziesz nas...

Kadra Młodzików

Email Drukuj PDF

ZAWODNICY POWOLANI NA OBÓZ TOROWY W DOBIESZKOWIE

W DNIACH 24.08 - 2.09.2017r.

 

1. LEWANDOWSKI JAKUB KS SPOLEM LODZ

2. PIANKOWSKI ERYK KS SPOLEM LODZ

3. NATURALNA MAJA LSKK BEACHATÓW

4. BRALINSKA ROKSANA MLKS WIELUN

5. STRZELCZYK KAMIL LKS STOMIL BELCHATÓW

6. PODCZARSKI DANIEL LUKS DWÓJKA STRYKÓW

7. SZYCHOWSKI RAFAA  LUKS DWOJKA STRYKÓW 

8. CHOJNACKI MIAOSZ LUKS DWÓJKA STRYKÓW

 

 

Kazdy z zawodników zobowiazany jest do zabrania:

odpowiedniego sprzeetu treningowego

(sprawny rower szosowy, rower torowy, odziez sportowa, itp.),

licencji

karty zdrowia zawodnika

karty rowerowej

legitymacji szkolnej

Zbiórka o gpdz. 10:00 na terenie KS SPOAEM przy ul. PóBnocnej 36 w Aodzi.
 
Zakwaterowanie:
Hotel "Dobieszków"
Dobieszków 70, 95-010 Stryków
 

Krzysztof Karasiewicz - trener koordynator KWM

tel. 502 78 45 45



 

 

 

 

KADRA WOJEWÓDZKA MLODZIKÓW - LISTA ZAWODNIKÓW POWOLANYCH NA OBÓZ W SOBÓTCE W DNIACH 27.06-9.07.2017r.

 

1. LEWANDOWSKI JAKUB KS SPOAEM AÓDy

2. PIANKOWSKI ERYK KS SPOAEM AÓDy

3. W{YK NATALIA KS SPOAEM AÓDy

4. GORZKIEWICZ BARBARA LUKS DWÓJKA STRYKÓW

5. KONWICSKI LUKS SAAWNO

6. CHOJNACKI MIAOSZ LUKS DWÓJKA STRYKÓW

7. NATURALNA MAJA LSKK BEACHATÓW

8. KLAMUT ANDRZEJ KS SPOAEM AÓDy

9. STRZELCZYK KAMIL LKS STOMIL BEACHATÓW

10. SZYCHOWSKI RAFAA  LUKS DWOJKA STRYKÓW

11. ACKI MACIEJ KS SPOAEM AÓDy

12. BRALICSKA ROKSANA MLKS WIELUC

13. LIPIETA WIKTORIA MLKS WIELUC

14. GAJ IZABELA WKK WIERUSZÓW

15. PODCZARSKI DANIEL LUKS DWÓJKA STRYKÓW

16. PTAK SZYMON MLKS WIELUC

17. KUCIA JAKUB MLKS WIELUC

18. BITTNER SEBASTIAN KS SPOAEM AÓDy

 

Ka|dy z zawodników zobowizany jest do zabrania:

odpowiedniego sprztu treningowego

(sprawny rower, odzie| sportowa, strój kpielowy, itp.),

licencji

karty zdrowia zawodnika

karty rowerowej

legitymacji szkolnej

Zgrupowanie rozpoczyna si 27 czerwca 2017 w godz. 12:00-14:00 w Sobótce

Pensjonat Pod Jeleniem

ul. Rynek 8

Krzysztof Karasiewicz - trener koordynator KWM

tel. 502 78 45 45


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KADRA MLODZIKÓW NA ROK 2017



1. LEWANDOWSKI JAKUB           KS SPOAEM AÓDy
2. PIANKOWSKI ERYK                 KS SPOAEM AÓDy
3. WZYK NATALIA                     KS SPOAEM AÓDy
4. GORZKIEWICZ BARBARA          LUKS DWÓJKA STRYKÓW
5. NATURALNA MAJA                 LSKK LITYCSKI BEACHATÓW
6. KONWINSKI MATEUSZ            LKK LUKS SLAWNO
7. CHOJNACKI MILOSZ                LUKS DWÓJKA STRYKÓW
8. BITTNER SEBASTIAN              KS SPOAEM AÓDy
9. TOMCZAK IGOR                       LUKS DWÓJKA STRYKÓW
10. STRZELCZYK KAMIL                LUKS DWÓJKA STRYKÓW
11. PODCZARSKI DANIEL              LUKS DWÓJKA STRYKÓW
12. SZYCHOWSKI RAFAA               LUKS DWÓJKA STRYKÓW
13. CYMERA KAJETAN                  LUKS DWÓJKA STRYKÓW
14. SMUK KACPER                         LUKS DWÓJKA STRYKÓW
15. RAKOWSKI ALEX                     LUKS DWÓJKA STRYKÓW
16. GAJ IZABELA                           WKK WIERUSZÓW
17. KUCICSKA ANNA                     KS SPOAEM
18. KLAMUT ANDRZEJ                   KS SPOAEM
19. KRYSIAK SZYMON                   KS SPOAEM
20. AOSICKI KACPER                     KS SPOAEM
21. ACKI KACPER                         KS SPOAEM
22. GWIAZDA MATEUSZ                INTER - SOLAR BRZEZINY
23. PTAK SZYMON                         MLKS WIELUC
24. KUCIA JAKUB                           MLKS WIELUC
25. CZARNUCH PATRYK                MLKS WIELUC
26. BRALICSKA ROKSANA             MLKS WIELUC
27. LIPIETA WIKTORIA                 MLKS WIELUC
28. DRAB JAKUB                            ULKS PAJECZNO
29. SIKORA MARCIN                      ULKS PAJCZNO









































Zawodnicy powoBani na obóz w Sobótce w dniach 27.06 - 08.07.2016
1. Rutkowski Bartosz
2. Wozniak Adam
3. Mielczarek MiBosz
4. BBaszkiewicz Julia
5. DordaDski Dawid
6. Zawierta Magdalena
7. Zawierta Patrycja
8. Lewandowski Jakub
9. Nowicki Aukasz
10. BryBka Konrad
11. Kaczmarek Wiktor
12. Dbrowska Aleksandra
13. Zuchora Jakub
14. Magierski Szymon
15. Gorzkiewicz Barbara
16. Chojnacki MiBosz
17. Ziba Julia
18. Janeczek Adam
19. Piankowski Eryk
Kadra Wojewódzka MBodzików

2016


L.p. Nazwisko Imi Klub PBe

Miejscowo[

Kategoria wiekowa
1. Rutkowski Bartosz KS SpoBem M Aódz MBodzik
2. Wozniak Adam KS SpoBem M Aódz MBodzik
3. Mielczarek MiBosz KS SpoBem M Aódz MBodzik
4. BBaszkiewicz Julia KS SpoBem K Aódz MBodziczka
5. DordaDski Dawid KS SpoBem M Aódz MBodzik
6. Zawierta Magdalena TSR Prosna K Wieruszów MBodziczka
7. Zawierta Patrycja TSR Prosna K Wieruszów MBodziczka
8. Lewandowski Jakub KS SpoBem M Aódz MBodzik
9. Nowicki Aukasz LSKK M BeBchatów MBodzik
10 BryBka Konrad TSR Prosna M Wieruszów MBodzik
11. Kaczmarek Wiktor LSKK M BeBchatów MBodzik
12. Dbrowska Aleksandra KS SpoBem K Aódz MBodziczka
13. Zuchora Jakub KS SpoBem M Aódz MBodzik
14. Wijata Bartosz LKS Stomil M BeBchatów MBodzik
15. Jajczak Katarzyna MLKS K WieluD MBodziczka
16. Zych Zuzanna TSR Prosna K Wieruszów MBodziczka
17. Piankowski Eryk ZTC M ZduDska Wola MBodzik
18. Ziba Julia LUKS K SBawno MBodziczka
19. Janeczek Adam KS SpoBem M Aódz MBodzik