Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi partnerzy

 

logo new smallLogo LTC

 

 

Znajdziesz nas...

Kadra Młodzieżowiec, Junior, Junior młodszy

Email Drukuj PDF
 KADRA WOJEWÓDZKA 2017
 
 
MŁODZIEŻOWIEC I JUNIOR
1. BUDZIŃSKI MARCIN LKK LUKS SŁAWNO
2. BUDZIŃSKI TOMASZ LKK LUKS SŁAWNO
3. PETRI PAULINA KS SPOŁEM ŁÓDŹ
4. KRÓLIKOWSKA KLAUDIA KS SPOŁEM ŁÓDŹ
5. SZPOCIŃSKA AGNIESZKA KS SPOŁEM ŁÓDŹ
6. JAJCZAK MARTA MLKS WIELUŃ
7. MISZTELA ERWIN LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
8. KUŚ ADAM MLKS WIELUŃ
9. HAŁUBIŃSKA PATRYCJA LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
10. BZDAK CEZARY MLKS WIELUŃ
11. PAULIŃSKI DAWID  LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
12. NOWAKOWSKI DAMIAN LKK LUKS SŁAWNO
13. TRELLER DOMINIK ZTC ZDUŃSKA WOLA
 
 
 
JUNIOR MŁODSZY
1. KRÓL ZUZANNA KS SPOŁEM ŁÓDŹ
2. KOZIK ZUZANNA KS SPOŁEM ŁÓDŹ
3. WACH ARKADIUSZ LKK LUKS SŁAWNO
4. WŁODARCZYK DOMINIKA MLKS WIELUŃ
5. MARCINIAK AGNIESZKA MLKS WIELUŃ
6. BRALIŃSKA SANDRA MLKS WIELUŃ
7. GLAPA MARTA MLKS WIELUŃ
8. STĘPIEŃ KAROLINA LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
9.WIŚNIEWSKI DAWID KS SPOŁEM ŁÓDŹ
10. SIMIŃSKI KACPER KS SPOŁEM ŁÓDŹ
11. WOŹNIAK ADAM KS SPOŁEM ŁÓDŹ
12. RUTKOWSKI BARTOSZ KS SPOŁEMŁÓDŹ
13. MIELCZAREK MIŁOSZ KS SPOŁEM ŁÓDŹ
14. KACZMAREK WIKTOR LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
15. DORDAŃSKI DAWID KS SPOŁEM ŁÓDŹ
16. ZIEBA JULIA LKK LUKS SŁAWNO
17. JANECZEK ADAM KS SPOŁEM ŁÓDŹ
18. ZUCHORA JAKUB KS SPOŁEM ŁÓDŹ
19. SAPIEJA MICHAŁ LSKK LUKS SŁAWNO
20. NOWICKI ŁUKASZ LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
21. KRZEŚLAK NATALIA LSKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
22. PATORA KRZYSZTOF LUKS DWOJKA STRYKÓW
23. KACZMAREK JAKUB KS SPOŁEM
24. SZEWCZYK WITOLD ZTC ZDUŃSKA WOLA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KADRA 2016

Junior/ Junior młodszy



L.p. Nazwisko Imię Klub Płeć

Miejscowość

Kategoria wiekowa
1. Budziński
Marcin
LUKS
M
Sławno
Junior
2. Budziński Tomasz LUKS M Sławno
Junior
3. Kuś Adam
MLKS M Wieluń Junior
4. Pauliński Dawid LSKK
M
Bełchatów
Junior
5. Misztela Erwin LSKK
M Bełchatów Junior
6. Jajczak Marta MLKS K Wieluń Juniorka
7. Włodarczyk Dominik
MLKS M Wieluń Junior
8. Krawczyk
Kacper
LSKK
M Bełchatów Junior
9. Treller
Dominik ZTC
M Zduńska Wola Junior
10 Witek Karolina LKK Start K Tomaszów Maz. Juniorka
11. Wróbel
Franciszek
LUKS
M
Stryków
Junior
12. Nowakowski Dominik LUKS M Sławno Junior
 




  JUNIOR MŁODSZY      
1. Woźniak Aleksandra KK Tramwajarz K Łódź Juniorka mł.
2. Petri Paulina KS Społem K Łódź Juniorka mł.
3. Królikowska Klaudia KS Społem K Łódź Juniorka mł.
4. Bzdak Cezary LUKS M Pajęczno Junior mł.
5. Szpocińska Agnieszka LUKS K Sławno Juniorka mł.
6. Kapa Mateusz LUKS Dwójka M Stryków Junior mł.
7. Simiński Kacper KS Społem M Łódź Junior mł.
8. Wiśniewski Dawid KS Społem M Łódź Junior mł.
9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.



Włodarczyk

Kozik

Wach

Bralińska

Glapa

Stanisz

Stępień

Kaczmarek

Szewczyk

Marciniak

Sapieja

Kotala



Dominika

Zuzanna

Arkadiusz

Sandra

Marta

Paulina

Karolina

Jakub

Witold

Agnieszka

Michał

Mateusz



MLKS

KS Społem

LUKS

MLKS

MLKS

LSKK

LSKK

KS Społem

ZTC

MLKS

LUKS

MLKS



K

K

M

K

K

K

K

M

M

K

M

M



Wieluń

Łódź

Sławno

Wieluń

Wieluń

Bełchatów

Bełchatów

Łódź

Zduńska Wola

Wieluń

Sławno

Wieluń



Juniorka mł.

Juniorka mł.

Junior mł.

Juniorka mł.

Juniorka mł.

Juniorka mł.

Juniorka mł.

Junior mł.

Junior mł.

Juniorka mł.

Junior mł.

Junior mł.