Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi partnerzy

 

logo new smallLogo LTC

 

 

Znajdziesz nas...

Pogoda

Sportowiec Roku 2011 wybrany - 8 miejsce Adriana Opasewicza

Email Drukuj



Sportowcem Roku 2011 w regionie łódzkim w 41. plebiscycie "Dziennika Łódzkiego" został Bartosz Kurek
reprezentant PGE Skry Bełchatów. Drugie miejsce zajął żużlowiec Orła Łódź - Mateusz Szczepaniak. Obaj sportowcy przekroczyli granicę 150 tys. punktów, co jest rekordem w plebiscycie. Trzecie miejsce zajął lekkoatleta Adam Kszczot z RKS Łódź.





8 miejsce zajął Adrian Opasewicz - kolarz Klubu Sportowego Społem Łódź. Gratulujemy miejsca w pierwszej dziesiątce. Życzymy sukcesów i miejsca na podium w kolejnym konkursie.

Pozostałe lokaty zajęli:

4. Aleksandra Urbańczyk - pływaczka Trójki,
5. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel - para siatkarzy plażowych UKS SMS Łódź,
6. Jarosław Bieniuk - piłkarz Widzewa Łódź,
7. Bogusław Wyparło - bramkarz ŁKS Łódź,
8. Adrian Opasewicz KS Społem Łódź,
9. Łukasz Sapela - bramkarz PGE GKS Bełchatów,
10. Bartłomiej Szczepaniak - koszykarz ŁKS,
11. Aleksandra Pawlak - koszykarka Widzewa,
12. Jerzy Janowicz - tenisista MKT,
13. Merab Gabunia - rugbista Budowlanych Łódź,
14. Piotr Piątek - waterpolista ŁSTW,
15. Joanna Mirek - siatkarka Budowlanych.

"Dziennik Łódzki" wręczył również nagrody specjalne dla Trenera Roku Stanisława Jaszczaka, prowadzącego Adama Kszczota do olimpijskiego złota. Tytuł Osobowość Roku nadano sponsorowi Orła Witoldowi Skrzydlewskiemu, którego działalność to dowód na to, że można wzorowo zarządzać sportowym klubem.



Źródło: www.dzienniklodzki.pl
koszykarka Widzewa

75 Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym

Email Drukuj
W Ełku w dniach 7-8 styczna br. odbyły się 75 Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym. Zapraszamy do zakładki "Wyniki", w której prezentowane są rezultaty z poszczególnych kategorii.
d UCI Nazwisko i imię Klub
Kod EQU: Czas: Różnica: 1. 111 POL19950625 Ratajczak Alicja - Mistrz Polski UKS JEDYNKA - LIMARO Kórnik UJL 0:44:25
-
2. 105 POL19910826 Ziółkowska Maria - I Vice Mistrzyni Polski LUKS Sławno LLS 0:46:16
0:1:51
3. 102 POL19951227 Pietrzak Łucja - II Vice Mistrzyni Polski UKS KOŹMIANKA Koźminek UKK 0:46:48
0:02:23
4. 104 POL19951031 Nieradka Malwina LKS TRASA Zielona Góra LTZ 0:47:32
0:03:07
5. 108 POL19950712 Żegleń Wiktoria UKS JEDYNKA - LIMARO Kórnik UJL 0:49:10
0:04:45
6. 109 POL19940726 Pyrgies Alicja GK Gliwice Merida GKG 0:49:52
0:05:27
7. 100 POL19950707 Sowa Kinga FML POLTINO Azalia Brzóza Królewska FML 0:50:46
0:06:21
8. 101 POL199403052 Biernat Anna HURAGAN Żagań - Trasa Zielona Góra LTZ -1okr.
-
9. 103 POL19950419 Piotrowska Karolina KKW JAMA Wałbrzych KJW -1 okr.
-

106 POL19950816 Wiza Diana UKS Jedynka - LIMARO Kórnik UJL DBF/n.u.

Maria Ziółkowska - Vice Mistrzynią Polski

Email Drukuj PDF
Zawodniczka LUKS Sławno - Maria Ziółkowska została I Vice Mistrzynią Polski w kategorii Juniorek w odbywających się 7 i 8 stycznia br. w Ełku - 75 Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym. Zwyciężyła Alicja Ratajczak z UKS Jedynka - Limaro Kórnik. Trzecie miejsce zajęła Łucja Pietrzak z UKS Koźminianka Koźminek. Życzymy dalszych sukcesów naszej zawodniczce.

Kalendarz imprez na 2018 rok

Email Drukuj PDF
KALENDARZ IMPREZ NA 2018 ROK
 
 
 
 
 
 
 
 
KALENDARZ IMPREZ NA 2017 ROK
 
 
 
 
 
 
KALENDARZ WYSCIGÓW 2017
 
 
 
 
2.04.2017
LIGA SZKOAEK KOLARSKICH
MTB RUSIEC
 
 
 
18.04.2017
LIGA SZKÓAEK KOLARSKICH
TOR KOLARSKI KS SPOAEM AÓDy
 
 
 
22.04.2017
OZOREK
WYZCIG MTB DLA DZIECI I MAODZIE{Y
LIGA SZKÓAEK KOLARSKICH
PARK MIEJSKI OZORKÓW
GODZ. 10:00
 
 
 
 
 
23.04.2017
GROTNIKI
OZOR DLA DOROSAYCH
                                                                                                                         ZAWODY MTB
GODZ. 12:00
 
 
 
 
23.04.2017
ZDROWY ROWER & RUN
BUCZEK - CYKL ZAWPDÓW MTB
- WSZYSTKIE KATEGORIE WIEKOWE - KLASYFIKACJA GENERALNA
 
 
 
 
9.05.2017
LIGA SZKÓAEK KOLARSKICH
TOR KOLARSKI KS SPOAEM  AÓDy
 
 
 
 
 14.05.2017
PUCHAR POLSKI MASTERS
W KONKURENCJACH TOROWYCH
TOR KOLARSKI KS SPOAEM AÓDy
 
 LIGA SZKÓAEK KOLARSKICH
TOR KOLARSKI KS SPOAEM AÓDy
 
 
21.05.2017
KRYTERIUM ULICZNE W WIELUNIU
LIGA SZKÓAEK KOLARSKICH
SZOSA WIELUC
 
 
 
 
 
27-28.05.2017

PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM

ELIMINACJA OOM

TOR KOLARSKI KS SPOAEM LÓDy

 

 

 

2-4.06.2017

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS I CYKLOSPORT

W KONKURENCJACH TOROWYCH

TOR KOLARSKI KS SPOAEM AÓDy

www.mptorowe.pl

 

 

 

 

11.06.2017
MISTRZOSTWA SZKÓA PODSTAWOWYCH XC
 
 
 
25.06.2017
 IV TRUSKAWKOWY WYZCIG ROWEROWY
REGULAMIN:
 
 
 
25.06.2017
III MEMORIAA IM. MARKA MALIKA
KATEGORIE WIEKOWE: {AK, MAODZIK, JUNIOR MAODSZY I JUNIOR
 
ZAWODY MTB XCO - LIGA SZKÓAEK KOLARSKICH
 
 
 
 28.06 - 1.07.2017
WYZCIG SOLIDARNOZCI I OLIMPIJCZYKÓW
AÓDy - LUBLIN 
I ETAP     28.06.2017     AÓDy - ZDUCSKA WOLA (DO POAUDNIA)
II ETAP   28.06.2017     TOMASZÓW MAZOWIECKI KIELCE (PO POAUDNIU)
III ETAP  29.06.2017    RADOM - STALOWA WOLA
IV ETAP 30.06.2017    MIELEC - KROSNO
V ETAP     1.07.2017    ZWIDNIK - LUBLIN
 
9  MINI WYZCIG SOLIDARNOZCI
25.06.2017  AÓDy
28.06.2017  ZDUCSKA WOLA
28.06.2017  TOMASZÓW MAZOWIECKI
29.06.2017  RADOM
29.06.2017  STALOWA WOLA
30.06.2017  MIELEC
30.06.2017  KROSNO
01.07.2017  ZWIDNIK
01.07.2017  LUBLIN
 
 
 
 
 
2.07.2017
MIDZYNARODOWY WYZCIG WARSZAWA - AÓDy
 
PIKNIK EKOLOGICZNY DLA MIESZKACCÓW WOJEWÓDZTWA AÓDZKIEGO
PODCZAS WYZCIGU WARSZAWA - AÓDy
WYZCIGI DLA DZIECI W WIEKU 3-14 LAT
MISTRZOSTWA POLSKI ROWERÓW MIEJSKICH
 
 
 
 
 8-9.07.2017
41. Ogólnopolski Wy[cig Kolarski o
"Wielk Nagrod BeBchatowa"
4 MemoriaB Kazimierza JasiDskiego
EM U23M JM
JMAM MAM
JK JMAK MA
 
 

09.07.2017

Ogólnopolski Wy[cig Kolarski Masters

Aleksandrów Aódzki

 
 
 
 
13-16.07.2017
24 MIDZYNARODOWY WYZCIG KOLARSKI
"PO ZIEMI AÓDZKIEJ"
JUNIOR I DRUGOROCZNY JUNIOR MAODSZY
 
 
 
 
20.08.2017
43 Ogólnopolski Wy[cig Kolarski
"MemoriaB Henryka Aasaka"
BEACHATÓW
 JM JMAM MAM
JMAK MAK
 LIGA SZKÓAEK KOLARSKICH - SZOSA
 
 
 
 
 
 2.09.2017
MIDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MAODZIKÓW
W KOLARSTWIE TOROWYM
TOR KOLARSKI KS SPOAEM AÓDy
 
 

3.09.2017

MIDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MAODZIKÓW

W KOLARSTWIE MTB

dla wojewodztwa malopolskiego, slaskiego, lodzkiego i swietokrzyskiego

rozegrane zostana  przy Pucharze Szlaku Solnego w Rabce Zdroju

 
 
3.09.2017
ZDROWY ROWER & RUN
BUCZEK - CYKL ZAWODÓW MTB
- WSZYSTKIE KATEGORIE WIEKOWE - KLASYFIKACJA GENERALNA
 
 
 
9.09.2017
IV MARATON WOKÓA ZALEWU SULEJOWSKIEGO
Ultramaraton Biegowy i Maraton Rowerowy na dystansie 50 km
wokóB Jeziora Sulejowskiego - 9 wrze[nia 2017 r.
http://maraton-sulejow.pl/

Zapisy www.protimer.pl/bio/346
Bieg na 10 km www.protimer.pl/bio/347
 
 
24.09.2017
MIDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MAODZIKÓW
W KOLARSTWIE SZOSOWYM
STRYKÓW
GODZ. 10:00 JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS
GODZ. 15:00 JAZDA DWÓJKAMI NA CZAS
 
 
 
11.11.2017
VIII NIEPODLEGLOZCIOWY MARATON MTB
ZAWODY DLA WSZYSTKICH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  KALENDARZ RAJDÓW ROWEROWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ GRUP KOLARSK STREFA ROWEROWA BRZEZINY
 
 
26.03.2017
"ZLADEM CMENTARZY EWANGELICKICH"
 
9.04.2017
"WIOSENNE SADZENIE DRZEW "
WE WSPÓAPRACY Z NADLEZNICTWEM W KALETNIKU
 
23.04.2017
II EDYCJA
"SZLAKIEM DWORÓW I PAAACÓW"
 
7.05.2017
"RAJD PRZECIWPO{AROWY"
WE WSPÓAPRACY ZPACSTWOW POWIATOW STRA{ PO{ARN W BRZEZINACH
 
28.05.2017
II EDYCJA "OD PASIEKI DO PASIEKI"
WE WSPÓAPRACY Z REJONOWYM KOAEM PSZCZELARZY W BRZEZINACH
 
4.06.2017
II EDYCJA "SZLAKIEM MAYNÓW"
 
25.06.2017
"NA POCZTEK WAKACJI"
 
8.04.2017
III EDYCJA RAJDU NOCNEGO
 
22.07.2017
"EKO-RAJD"
WE WSPÓAPRACY Z GMINNO-PARKOWYM
CENTRUM KULTURY I EKOLOGII W PLICHTOWIE
 
27.08.2017
"SZLAKIEM DZIKIEJ KACZKI"
WE WSPÓAPRACY Z KRAIN DZIKIEJ KACZKI
 
10.09.2017
III EDYCJA "KAMPANIA WRZEZNIOWA 1939r."
 
8.10.2017
III EDYCJA "BITWA AÓDZKA 1914r."
WE WSPÓAPRACY Z MUZEUM IM. LEOKADII MARCINIAK W GAAKOWIE DU{YM I LGD MROGA.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kalendarz Imprez na rok 2016



5.04. 2016 r
SZUKAMY OLIMPIJCZYKA
tor KS SpoBem ul. PóBnocna 36 Aódz -  kobiety i m|czyzni:
masters, junior, junior mBodszy, mBodzik i |ak


19.04.2016 r

SZUKAMY OLIMPIJCZYKA
tor KS SpoBem ul. PóBnocna 36 - kobiety i m|czyzni:
masters, junior, junior mBodszy, mBodzik i |ak


24.04.2016 r
rozpoczcie sezonu MTB
Brzeziny
wszystkie kategorie


24.04.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
Grójec 
kobiety i m|czyzni  masters, junior mBodszy mBodzik
szosa



8.05.2016 r
{TC BIKE RACE 2016

 

MiDsk Mazowiecki - Puchar Polski Masters
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy i mBodzik



10.05.2016 r
SZUKAMY OLIMPIJCZYKA
tor KS SpoBem ul. PóBnocna 36 Aódz
kobiety i m|czyzni masters, junior, junior mBodszy, mBodzik, |ak




14.05.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
Mrozy pow. MiDska Mazowieckiego
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy i mBodzik, |ak



21.05.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
Rawa Mazowiecka
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy, mBodzik



22.05.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
Nowy Kawczyn
Puchar Polski Masters
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy i mBodzik



24.05.2016 r
SZUKAMY OLIMPIJCZYKA
tor KS SpoBem ul. PóBnocna 36 Aódz
kobiety i m|czyzni masters, junior, junior mBodszy, mBodzik, |ak



28.05.2016 r
MP Masters i Cyklosport
jazda indywidualna na czas
ZduDska Wola 


29.05.2016 r

MP Masters i Cyklosport
jazda parami na czas
ZduDska Wola



31.05.2016 r
SZUKAMY OLIMPIJCZYKA
tor KS SpoBem ul. PóBnocna 36 Aódz
kobiety i m|czyzni masters, junior, junior mBodszy, mBodzik, |ak



3-5.06.2016 r
MP Masters i Cyklosport
w konkurencjach torowych
Aódz




5.06.2016 r
MTB Brzeziny
wszystkie kategorie



11.06.2016 r
Wy[cig kolarski TOUR DE PARZCZEW
i o PUCHAR Okrgowego Zwizku Kolarskiego
Parzczew
Kobiety i m|czyzni masters, mBodzik, |ak



12.06.2016 r
WYZCIG KOLARSKI O PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA AÓDZKIEGO
I OKRGOWEGO ZWIZKU KOLARSKIEGO
Aleksandrów Aódzki
kobiety i m|czyzni masters, mBodzik, |ak




14.06.2016 r
SZUKAMY OLIMPIJCZYKA
- WIELKA NAGRODA AODZI

tor KS SpoBem ul. PóBnocna 36 Aódz
kobiety i m|czyzni masters, junior, junior, mBodzik i zak



18-19.06.2016r.
MP MASTERS i Cyklosport
w kolarstwie szosowym
start wspólny
BRODNICA
 


25.06.2016r.
XC "OZOREK"
Park Miejski w Ozorkowie
II PrzeBajowy Wy[cig Rowerowy dla dzieci i mBodzie|y
od przedszkolaka do 18 roku |ycia.
 
 
 
26.06.2016r.
XC  "OZOR"
II PrzeBajowy Wy[cig Rowerowy
Wszystkie kategorie wiekowe (18 lat i wicej)


26.06.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
Dbe Wielkie - wy[cig kolarski
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy i mBodzik




9.07.2016 r.
Midzywojewódzkie Mistrzostwa MBodzików
Jazda indywidualna na czas
BeBchatów
przed poBudniem

9.07.2016 r
Wielka Nagroda BeBch
atowa
III memoriaB Kazimierza JasiDskiego
elita, junior , juniorka, junior mB, juniorka mB, mBodzik, mBodziczka



10.07.2016 r
Wy[cig MTB Rochna
Brzeziny
wszystkie kategorie wiekowe



16-17.07.2016 r
ZduDska Wola
Wy[cig kolarski:
jazda indywidualna na czas i
wy[cig ze startu wspólnego
masters





31.07.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
Tuszyn - Puchar Polski Masters
MemoriaB Rubina
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy i mBodzik



6.08.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
Mszczonów
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy i mBodzik



7.08.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
Góra Kalwaria
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy i mBodzik
 


13-14.08.2016 r
SANDSTONE MTB RACE
PUCHAR POLSKI MTB SAAWNO
wszystkie kategorie wiekowe
 sobota XCE (junior i elita) OPEN
niedziela XCO (|ak, mBodzik, junior mBoszy, junior, U23, elita, masters)
 
 

14.08.2016 r
Buczek /k Brzezin
Zwito Zalewajki w Buczku
wszystkie kategorie
 
 
 
17-20.08.2016 r
Miedzynarodowy Wy[cig Kolarski Juniorów
"PO ZIEMI AÓDZKIEJ"



21.08.2016 r
42 Ogólnopolski Wy[cig Kolarski o MemoriaB Henryka Aasaka

Midzywojewódzkie Mistrzostwa MBodzików
start wspólny





21.08.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
Serock
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy, mBodzik
 



28.08.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
BiaBa Rawska
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy i mBodzik 




4.09.2016 r
Zawody kolarskie na torze
O PUCHAR PREZESA KS SPOAEM I OKRGOWEGO ZWIZKU KOLARSKIEGO
tor kolarski KS SpoBem ul. PóBnocna 36 Aódz
kobiety i m|czyzni masters, junior, junior mBodszy, mBodzik, |ak




4.09.2016 r
{TC BIKE RACE 2016
{yrardów
kobiety i m|czyzni masters, junior mBodszy i mBodzik




10.09.2016 r
Zawody kolarskie na torze
GRAND PRIX AODZI
I PUCHAR OKRGOWEGO ZWIZKU KOLARSKIEGO



17.09.2016 r
Zawody kolarskie na torze
MEMORIAA P. BUKSZYCSKIEGO, B, FIJAAKOWSKIEGO, P. SZYMCZAKA




18.09.2016r.
Midzywojewódzkie Mistrzostwa MBodzików na torze
Aódz
 
 

25.09.2016 r
Midzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików
Jazda dwójkami na czas




2.10.2016 r
Wy[cig XC Brzeziny
Wszystkie kategorie




15.10.2016 r
Drugi Eko Wojewódzki Rajd Rowerowy
Zgierz - Grotniki
wszystkie kategorie



22.10.2016 r
Szlakiem Parków Aódzkich - Park 3-go Maja Aódz
wszystkie kategorie
rower dowolny



6.11.2016 r
Wy[cig NiepodlegBo[ci
Aódz - Aagiewniki
wszystkie kategorie
Midzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików
w kolarsywie MTB
Aodz - Aagiewniki



11.11.2016 r
VII NiepodlegBo[ciowy Maraton MTB Wieruszów 2016
wszystkie kategorie




3-4.12.2016 r
Wy[cig przeBajowy
Puchar Polski
SBawno
Wszystkie kategorie





































 

Rada Trenerów

Email Drukuj PDF
Przewodniczący Rady Trenerów Władysław Król 603 690 834

Trener Koordynator kadry wojewódzkiej młodzieżowiec i junior Marek Rosłaniec 539 948 120

Trener koordynator kadry wojewódzkiej junior młodszy Jacek Grudzień 601 242 347

Trener Koordynator kadry wojewódzkiej młodzik Krzysztof Karasiewicz 502 784 545

Kadra Młodzików

Email Drukuj PDF

ZAWODNICY POWOLANI NA OBÓZ TOROWY W DOBIESZKOWIE

W DNIACH 24.08 - 2.09.2017r.

 

1. LEWANDOWSKI JAKUB KS SPOLEM LODZ

2. PIANKOWSKI ERYK KS SPOLEM LODZ

3. NATURALNA MAJA LSKK BEACHATÓW

4. BRALINSKA ROKSANA MLKS WIELUN

5. STRZELCZYK KAMIL LKS STOMIL BELCHATÓW

6. PODCZARSKI DANIEL LUKS DWÓJKA STRYKÓW

7. SZYCHOWSKI RAFAA  LUKS DWOJKA STRYKÓW 

8. CHOJNACKI MIAOSZ LUKS DWÓJKA STRYKÓW

 

 

Kazdy z zawodników zobowiazany jest do zabrania:

odpowiedniego sprzeetu treningowego

(sprawny rower szosowy, rower torowy, odziez sportowa, itp.),

licencji

karty zdrowia zawodnika

karty rowerowej

legitymacji szkolnej

Zbiórka o gpdz. 10:00 na terenie KS SPOAEM przy ul. PóBnocnej 36 w Aodzi.
 
Zakwaterowanie:
Hotel "Dobieszków"
Dobieszków 70, 95-010 Stryków
 

Krzysztof Karasiewicz - trener koordynator KWM

tel. 502 78 45 45



 

 

 

 

KADRA WOJEWÓDZKA MLODZIKÓW - LISTA ZAWODNIKÓW POWOLANYCH NA OBÓZ W SOBÓTCE W DNIACH 27.06-9.07.2017r.

 

1. LEWANDOWSKI JAKUB KS SPOAEM AÓDy

2. PIANKOWSKI ERYK KS SPOAEM AÓDy

3. W{YK NATALIA KS SPOAEM AÓDy

4. GORZKIEWICZ BARBARA LUKS DWÓJKA STRYKÓW

5. KONWICSKI LUKS SAAWNO

6. CHOJNACKI MIAOSZ LUKS DWÓJKA STRYKÓW

7. NATURALNA MAJA LSKK BEACHATÓW

8. KLAMUT ANDRZEJ KS SPOAEM AÓDy

9. STRZELCZYK KAMIL LKS STOMIL BEACHATÓW

10. SZYCHOWSKI RAFAA  LUKS DWOJKA STRYKÓW

11. ACKI MACIEJ KS SPOAEM AÓDy

12. BRALICSKA ROKSANA MLKS WIELUC

13. LIPIETA WIKTORIA MLKS WIELUC

14. GAJ IZABELA WKK WIERUSZÓW

15. PODCZARSKI DANIEL LUKS DWÓJKA STRYKÓW

16. PTAK SZYMON MLKS WIELUC

17. KUCIA JAKUB MLKS WIELUC

18. BITTNER SEBASTIAN KS SPOAEM AÓDy

 

Ka|dy z zawodników zobowizany jest do zabrania:

odpowiedniego sprztu treningowego

(sprawny rower, odzie| sportowa, strój kpielowy, itp.),

licencji

karty zdrowia zawodnika

karty rowerowej

legitymacji szkolnej

Zgrupowanie rozpoczyna si 27 czerwca 2017 w godz. 12:00-14:00 w Sobótce

Pensjonat Pod Jeleniem

ul. Rynek 8

Krzysztof Karasiewicz - trener koordynator KWM

tel. 502 78 45 45


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KADRA MLODZIKÓW NA ROK 2017



1. LEWANDOWSKI JAKUB           KS SPOAEM AÓDy
2. PIANKOWSKI ERYK                 KS SPOAEM AÓDy
3. WZYK NATALIA                     KS SPOAEM AÓDy
4. GORZKIEWICZ BARBARA          LUKS DWÓJKA STRYKÓW
5. NATURALNA MAJA                 LSKK LITYCSKI BEACHATÓW
6. KONWINSKI MATEUSZ            LKK LUKS SLAWNO
7. CHOJNACKI MILOSZ                LUKS DWÓJKA STRYKÓW
8. BITTNER SEBASTIAN              KS SPOAEM AÓDy
9. TOMCZAK IGOR                       LUKS DWÓJKA STRYKÓW
10. STRZELCZYK KAMIL                LUKS DWÓJKA STRYKÓW
11. PODCZARSKI DANIEL              LUKS DWÓJKA STRYKÓW
12. SZYCHOWSKI RAFAA               LUKS DWÓJKA STRYKÓW
13. CYMERA KAJETAN                  LUKS DWÓJKA STRYKÓW
14. SMUK KACPER                         LUKS DWÓJKA STRYKÓW
15. RAKOWSKI ALEX                     LUKS DWÓJKA STRYKÓW
16. GAJ IZABELA                           WKK WIERUSZÓW
17. KUCICSKA ANNA                     KS SPOAEM
18. KLAMUT ANDRZEJ                   KS SPOAEM
19. KRYSIAK SZYMON                   KS SPOAEM
20. AOSICKI KACPER                     KS SPOAEM
21. ACKI KACPER                         KS SPOAEM
22. GWIAZDA MATEUSZ                INTER - SOLAR BRZEZINY
23. PTAK SZYMON                         MLKS WIELUC
24. KUCIA JAKUB                           MLKS WIELUC
25. CZARNUCH PATRYK                MLKS WIELUC
26. BRALICSKA ROKSANA             MLKS WIELUC
27. LIPIETA WIKTORIA                 MLKS WIELUC
28. DRAB JAKUB                            ULKS PAJECZNO
29. SIKORA MARCIN                      ULKS PAJCZNO









































Zawodnicy powoBani na obóz w Sobótce w dniach 27.06 - 08.07.2016
1. Rutkowski Bartosz
2. Wozniak Adam
3. Mielczarek MiBosz
4. BBaszkiewicz Julia
5. DordaDski Dawid
6. Zawierta Magdalena
7. Zawierta Patrycja
8. Lewandowski Jakub
9. Nowicki Aukasz
10. BryBka Konrad
11. Kaczmarek Wiktor
12. Dbrowska Aleksandra
13. Zuchora Jakub
14. Magierski Szymon
15. Gorzkiewicz Barbara
16. Chojnacki MiBosz
17. Ziba Julia
18. Janeczek Adam
19. Piankowski Eryk
Kadra Wojewódzka MBodzików

2016


L.p. Nazwisko Imi Klub PBe

Miejscowo[

Kategoria wiekowa
1. Rutkowski Bartosz KS SpoBem M Aódz MBodzik
2. Wozniak Adam KS SpoBem M Aódz MBodzik
3. Mielczarek MiBosz KS SpoBem M Aódz MBodzik
4. BBaszkiewicz Julia KS SpoBem K Aódz MBodziczka
5. DordaDski Dawid KS SpoBem M Aódz MBodzik
6. Zawierta Magdalena TSR Prosna K Wieruszów MBodziczka
7. Zawierta Patrycja TSR Prosna K Wieruszów MBodziczka
8. Lewandowski Jakub KS SpoBem M Aódz MBodzik
9. Nowicki Aukasz LSKK M BeBchatów MBodzik
10 BryBka Konrad TSR Prosna M Wieruszów MBodzik
11. Kaczmarek Wiktor LSKK M BeBchatów MBodzik
12. Dbrowska Aleksandra KS SpoBem K Aódz MBodziczka
13. Zuchora Jakub KS SpoBem M Aódz MBodzik
14. Wijata Bartosz LKS Stomil M BeBchatów MBodzik
15. Jajczak Katarzyna MLKS K WieluD MBodziczka
16. Zych Zuzanna TSR Prosna K Wieruszów MBodziczka
17. Piankowski Eryk ZTC M ZduDska Wola MBodzik
18. Ziba Julia LUKS K SBawno MBodziczka
19. Janeczek Adam KS SpoBem M Aódz MBodzik
             
             
             



Strona 124 z 129

<< pierwsza < poprzednia 121 122 123 124 125 126 127 128 129 następna > ostatnia >>