Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi partnerzy

 

logo new smallLogo LTC

 

 

Znajdziesz nas...

Pogoda

XIII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin

Email Drukuj PDF

Regulamin

ZAWODY KOLARSKIE NA TORZE - MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŁODZI W KOLARSTWIE TOROWYM DLA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, MAŁOPOLSKIEGO, PODKARPACKIEGO I ŚLĄSKIEGO ŁÓDŹ 12-13.09.2017r.

Email Drukuj PDF

Zawody w kolarstwie torowym, ktore z powodu zlycha warunków atmosferycznych nie doszly do skutku w dniach 2-3.09.2017,  rozegrane zostana 12-13.09.2017 na torze kolarskim KS Spolem w Lodzi przy ul. Polnocnej 36.


12.09.2017

Zgloszenia zawodników oraz dzieci i mlodziezy w dniu 12.09.2017 w godz. 14:00-15:30

Program zawodów w dniu 12.09.2017:

- 14:00  15:30  zgloszenia,

- 16:00 start pierwszej kategorii.

Wyscigi dla dzieci i mlodziezy w dniu 12.09.2017- start o godz. 16:00

- dzieci 5-6 lat 100M

- dzieci 7-8 lat wyscig na 1 runde

- dzieci 9-10 wyscig n 2 rundy

- dzieci 11-12 lat wyscig na 3 rundy

- dzieci 13-14 lat wyscig na 4 rundy

- szkólki kolarskie i zak wyscig scratch na 5 rund

- mlodzik wyscig scratch na 10 rund

- junior mlodszy wyscig scratch na 15 rund

- junior wyscig scratch na 20 rund

- Prawo startu w zawodach maja  zawodniczki i zawodnicy szkólek kolarski, kategorii zak, mlodzik,  junior mlodszy, junior posiadajcy aktualna licencje wydana przez wlasciwe organy RZKol i aktualne badania lekarskie. Oraz dzieci i mlodziez w wieku od lat 5 do 17, posiadajcy zgode rodziców na udzial w zawodach.

 

MIEDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MLODZIKÓW

Zgloszenia przyjmowane beda w dniu zawodow 13.09.2017, w biurze zawodow w godz 14:00-15:30.

Prawo startu w zawodach maja mlodzicy i mlodziczki z wojewodztwa lodzkiego, podkarpackiego, malopolskiego i slaskiego urodzeni w latach: 01.01.2003r  31.12.2004r posiadajcy aktualna licencje wydana przez wlasciwe organy RZKol oraz aktualne badania lekarskie.

Program zawodów MMM 13.09.2017:

- 14:00  15:30  zgloszenia,

- 15:45  odprawa techniczna

Godz. 16:00 start

- 250 m ze startu zatrzymanego K

- 250 m ze startu zatrzymanego M

- sprint druzynowy K

- sprint indywidualny M

- 1000 m ze startu zatrzymanego K

- 2000 m wyscig druzynowy M

- wyscig punktowy K

- wyscig punktowy M

Zasady punktacji we wszystkich konkurencjach torowych:

- 1 miejsce - 3 punkty

- 2 - 4 miejsce  2 punkty

- 5 -  8 miejsce  1 punkt

Nagrody:

Organizator przewiduje medale za pierwsze trzy miejsca.

 

Zapraszamy.

MIEDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W KOLARSTWIE SZOSOWYM - KONKURENCJE CZASOWE. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ SZKÓŁKI KOLARSKI.

Email Drukuj PDF

24Wrzesnia w Bratoszewicach rozegrane zostana Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzikow w kolarstwie szosowym, w konkurencjach czasowych.

O godzinie 10:00 rozegrana zostanie jazda indywidualna na czas.

Regulamin

 

O godz. 15:00 rozegrana zostanie jazda dwójkami na czas.

Regulamin

 

Równiez tego dnia w konkurencjach czasowych rywalizowac beda uczestnicy  Szkolek Kolarskich.

O godz. 10:30 wystartuje pierszy zawodnik na czas, a o godz. 15:30 odbdzie si start pierwszej dwójki.

Regulamin

Szkolenia trenerów i kursy instruktorskie PZKol

Email Drukuj PDF

Decyzj Zarzdu P. Z. Kol. od pazdziernika 2017r. dla  wszystkich chtnych pragncych pogBbi i ugruntowa swoj wiedz w zakresie kolarstwa szosowego, torowego, MTB  oraz  BMX  rozpoczn si szkolenia na stopnie: instruktor kolarstwa, trener kolarstwa kl. drugiej, trener kolarstwa kl. pierwszej, trener kolarstwa kl. mistrzowskiej.

Zajcia prowadzi bd wysoce wykwalifikowani pracownicy naukowi oraz trenerzy kolarstwa zaakceptowani przez P. Z. Kol. W trakcie szkolenia odbd si zajcia z cz[ci ogólnej, specjalistycznej oraz warsztaty praktyczne.

SzczegóBowe informacje:

 Komunikat nr 1

Wniosek na kurs

Zcie|ka awansu zawodowego trenera

GÓRSKIE SZOSOWE MISTRZOSTWA POLSKI WYSOWA-ZDRÓJ 26-27.08.2017.

Email Drukuj PDF

I DZIEN - SOBOTA.

W sobote podczas Gorskich Szosowych Mistrzostw Polski, rozgrywanych w Wysowej-Zdroju do rywalizacji o tytuly mistrzowskie na starcie staneli mezczyzni, a wsrowdnich zawodnicy wojewodztwa lodzkiego.

W kategorii junior mlodszy z okregu lodzkiego walke podjeli zawodnicy KS SpoBem Ulisse Central Lodz, LSKK Litynski Belchatow i LKK LUKS Slawno.
Na trudnej i wymagajcej, 75 kilometrowej trasie najszybszy z zawodników z naszego regionu okazal si Wojtasik Mateusz LSKK Litynski Belchatow, ktory na mecie zameldowaB sie na 10 pozycji. Nastpny byB Wisniewski Dawid KS SpoBem Lodz, ktorego kraksa wyeliminowala z rywalizacji o lepsza lokate i ostatecznie wyscig ukonczyl na miejscu 30. 37 byB Jakub Zuchora KS Spolem Lodz. 43 i 44 byli odpowiednio Arkadiusz Wach i Michal Sapieja, obaj LKK LUKS Slawno, Natomiast Mielczarek Milosz, Rutkowski Bartosz i SimiDski Kacper z KS Spolem Lodz ukonczyli zmagania na miejscach 51,93 i 94.


W kategorii junior do pokonania byl dystans 100 km. Bardzo dobrze na tej trasie zaprezentowali si zawodnicy MLKS Wielun: Adam Kus ktory uplasowal sie tuz za podium, a do medalu zabrakBo naprawde niewiele. Klubowy kolega Adama, Cezary Bzdak do mety dojechal na 13 miejscu.

 

II DZIEC NIEDZIELA.
 
W niedziel do rywalizacji o najwyzsze trofea Gorskich Szosowych Mistrzostw Polski ruszyBy kobiety. Zawody rozpoczeBy si startem kategorii elita, nastpnie startowaly juniorki i juniorki mlodsze.
 
Juniorki mlodsze mialy do pokonania dystans 50km i wsrod zawodniczek z okregu lodzkiego najszybciej do mety dojechala Natalia Krzeslak KK SKAN BIKE TEAM Opoczno, ktora uplasowaBa sie tuz za podium. Karolina Stepien LSKK Litynski Belchatow zakonczyla zmagania na miejscu 6. 9 byla Agnieszka Marciniak MLKS Wielun, 10 Dominika Wlodarczyk MLKS Wielun, 11 Julia Zieba LKK LUKS Slawno,13 Sandra Bralinska MLKS Wielun, 20 Marta Glapa MLKS Wielun, 21 Wiktoria Pikul KK Tramwajarz, 33 Zuzanna Kozik KS SpoBem Lodz, 43 Katarzyna Jajczak MLKS Wielun i 46 Natalia Wezyk KS SpoBem Lodz.
 
W kategorii juniorek do pokonania byBa trasa o dlugosci 75 km. Na starcie stanely cztery zawodniczki z czterech klubow zrzeszonych w Okregowym Zwiazku Kolarskim w Lodzi.
Na miejscu 6 uplasowala si Marta Jajczak MLKS Wielun, 13 byBa Patrycja Halubinska LSKK Litynski Belchatow, 14 Agnieszka Szpocinska LKK LUKS Slawno i 23 do mety dojechala Klaudia Krolikowska KS Spolem Lodz.
 
PeBne wyniki:
 
Zawodniczkom, zawodnikom i ich trenerom gratulujemy i |yczymy sukcesow w kolejnych startach.

WYRAZY WSPÓŁCZUCIA

Email Drukuj PDF

alt

 

Wyrazy szczerego zalu i wspólczucia Panu Andrzejowi Kolodziejczykowi, trenerowi od wielu lat zwiazanemu z lódzkim kolarstwem

z powodu smierci zony

Zofii Kolodziejczyk

skladaja:

Zarzaad Okregowego Zwiazku Kolarskiego,

Koledzy trenerzy, dzialacze sportowi oraz zawodnicy.

Strona 3 z 127

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>