Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi partnerzy

 

logo new smallLogo LTC

 

 

Znajdziesz nas...

Pogoda

LISTA ZAWODNIKÓW - MEDALISTÓW MP,OOM I MMM ZRZESZONYCH W KLUBACH OKRĘGOWEGO ZWIAZKU KOLARSKIEGO W ŁODZI DO WYRÓŻNIEŃ NA UROCZYSTYM PODSUMOWANIU SEZONU KOLARSKIEGO 2017

Email Drukuj PDF

MISTRZOWIE POLSKI  W  ROKU 2017

TUROBOZ MARTA                      LKK LUKS SLAWNO                                                                                                                                

WACH ARKADIUSZ                  LKK LUKS SLAWNO      

SZPOCICSKA AGNIESZKA    KK LUKS SLAWNO     

PETRI PAULINA                       KS SPOLEM LÓDZ         

KUZ ADAM                                  MLKS WIELUN          

WOyNIAK ADAM                     KS SPOLEM LÓDZ  

 

MEDALISCI MISTRZOSTW POLSKI I OLIMPIADY MLODZIEZY 2017     

KRÓLIKOWSKA KLAUDIA              KS SPOLEM LÓDZ    

SAPIEJA MICHAL                              KK LUKS SLAWNO                                                                              

ZIEBA JULIA                                       LKK LUKS SLAWNO                                                                                 

BRALINSKA SANDRA                      MLKS WIELUN             

GLAPA MARTA                                   MLKS WIELUN             

MARCINIAK AGNIESZKA             MLKS WIELUN                

WLODARCZYK DOMINIKA           MLKS WIELUN            

PATORA KRZYSZTOF                      LUKS DWÓJKA STRYKÓW       

SASIN WIKTOR                                  LUKS DWÓJKA STRYKÓW                                                                                                                                              

SIMINSKI KACPER                          KS SPOLEM LÓDZ                     

MIELCZAREK MIAOSZ                   KS SPOLEM LÓDZ                     

RUTKOWSKI BARTOSZ                 KS SPOLEM LÓDZ                         

WISNIEWSKI DAWID                    KS SPOLEM LÓDZ                      

KOZIK ZUZANNA                           KS SPOLEM LÓDZ                        

WWZYK NATALIA                          KS SPOLEM LÓDZ                         

LEWANDOWSKI JAKUB              KS SPOLEM LÓDZ                  

 

 

MEDALISCI   MMM

CHOJNACKI MILOSZ                                LUKS DWÓJKA STRYKÓW          

ADAMCZYK JAKUB                                  LKK LUKS SLAWNO                   

NATURALNA MAJA                                LSKK LITYCSKI BELCHATÓW     

GORZKIEWICZ BARBARA                     LUKS DWÓJKA STRYKÓW         

KONWINSKI MATEUSZ                          LKK LUKS SLAWNO                  

GAJ IZABELA                                             WKK WIERUSZÓW                       

KOPANIA KATARZYNA                         LUKS DWÓJKA STRYKÓW           

STRZELCZYK KAMIL                               LKS STOMIL BELCHATÓW          

PIANKOWSKI ERYK                                KS SPOLEM LÓDZ                    

KUCZ MARCEL                                          LKS STOMIL BELCHATÓW         

SZYCHOWSKI RAFAL                            LUKS DWÓJKA STRYKÓW           

PODCZARSKI DANIEL                           LUKS DWÓJKA STRYKÓW           

BRALINSKA ROKSANA                        MLKS WIELUN                          

KRYSIAK SZYMON                                KS SPOLEM LÓDZ                       

BITTNER SEBASTIAN                          KS SPOLEM LÓDZ                            

 

TRENERZY MEDALISTÓW 

  1. GIERCZAK PRZEMYSLAW
  2. ROSAANIEC MAREK
  3. GRUDZIEN JACEK
  4. KRÓL WALDZIMIERZ
  5. PALYGA PRZEMYSLAW
  6. KUS MICHAL
  7. PIASECKI STEFAN
  8. STASIAK BOGDAN
  9. ZAWIERTA TOMASZ

 

MASTERS I CYKLOSPORT

 

  1. OMIOTEK DOMINIK                                        GATTA BIKE-RS                                          
  2. SKÓRSKI MAREK                                              LTC                                                                  
  1. CHADZYNSKI DANIEL                                   LUKS DWÓJKA STRYKÓW                         
  1. WOLSKI KRZYSZTOF                                     PELETON  PARZECZEW                        
  1. MARCINIAK ADAM                                      PELETON  PARZECZEW                    
  1. TURKIEWICZ GRZEGORZ                             GATTA BIKE-RS                                  
  1. MISKIEWICZ DAWID                                    LKK LUKS SLAWNO                                 
  2. KAPUSTA DOMINIK                                     GATTA BIKE-RS                                          
  3. KREJNER GRZEGORZ                                   LUKS DWÓJKA STRYKÓW                        
  1. LEDUCHOWSKI DARIUSZ                          LUKS DWÓJKA STRYKÓW                        
  1. DUBAS KAZIMIERZ                                     KSN OMEGA                                                
  1. ROSLANIEC MARCIN                                  LTC                                                                   
  1. BARANOWSKI JAKUB                                LTC                                                                       
  1. BOLONEK LUKASZ                                       LTC                                                                 
  1. SOBIESZEK LESZEK                                     LUKS DWÓJKA STRYKÓW      
  1. JEDRASIK CEZARY                                   PELETON  PARZECZEW                        
  1. PAWLOWSKI DOMINIK                           NZ                                                                      
  2. SWIT MACIEJ                                              GATTA BIKE-RS                                              
  3. LASKOWSKI PAWEA                                 LTC                                                                                                                                                                                             
  4. MATUSIAK LUKASZ                                GATTA BIKR  RS                                         
  1. PERNAL KATARZYNA 
  1. GAJDKA SYLWIA                                      PABIANICKIE TOW. CYKLISTÓW                      
  1. MATUSIAK BOGUMILA
  2. OSTOJSKI ADAM                                       GATTA BIKE-RS                                                              
  3. MARCINIAK ROBERT                              LUKS DWÓJKA STRYKÓW       
  4. MACIAG WOJCIECH                                GATTA BIKE-RS                                                              
  5. KASPRZYK ANDRTZEJ                          GATTA BIKE-RS                                                             
  6. MYSZKOWSKI KAZIMIERZ
  7. DZIEDZIC PIOTR                                      RAZ NA WOZIE MTB TEAM                     
  8. JAGIELA JERZY 
  9. WARCZYK DOROTA                               LKK START TOMASZÓW MAZ.                                                           

                                              

 

 

 

UROCZYSTE PODSUMOWANIE SEZONU KOLARSKIEGO 2017

Email Drukuj PDF

alt

W  dniu 18 grudnia 2017 o godz. 16:30 w Sali Lustrzanej Palacu Poznanskiego przy ul. Ogrodowej 15 w Lodzi odbedzie sie Uroczyste Podsumowanie Sezonu Kolarskiego 2017.
Zarzad Okregowego Zwiazku Kolarskiego serdecznie zaprasza zawodników, trenerów, sedziów, dzialaczy i sympatyków kolarstwa regionu lódzkiego na w/w uroczystosc.
Z uwagi na przedswiateczny czas i charakter uroczystosci bedzie to równie| spotkanie oplatkowe, z tradycyjnym dzieleniem si oplatkiem i skladaniem zyczen [wiatecznych i noworocznych.

Serdecznie zapraszamy.

NADZWYCZAJNY WALNY ZJAZD DELEGATÓW. ZEBRANIE TRENERÓW.

Email Drukuj PDF

W zwiazku z Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Delegatów PZKol zwolanym na dzien 22 grudnia 2017 w Pruszkowie,

Okregowy Zwiazek Kolarski zwoluje Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Delegatów OZKol, które odebdzie w Lodzi przy ul. Pólnocnej 36 (pawilin kolarski)  w dniu 11 grudnia 2017 o  godzinie:

I Termin 17:30, II Termin 18:00

 w celu uzupelnienia listy delegatów reprezentujcych Zwiazek na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu PZKol.

Porzadek obrad

Klucz delegatów

 

W dniu 11.12.2017 o godz 16:30  odbedzie sie równiez spotkanie trenerow klubowych,   które poprowadzi Przewodniczacy Rady Trenerów p. Wladyslaw Król

 

Zapraszamy.

ŻEGNAMY ŚP MARIANA SOBUTKOWSKIEGO

Email Drukuj PDF

 

alt

Ludowy Klub Sportowy STOMIL w Belchatowie z przykroscia zawiadamia, ze w dniu 17.11.2017 r. w wieku 80 lat zmarl

Marian Sobutkowski

zalozyciel klubu LKS STOMIL Belchatów, dlugoletni dzialacz, trener i kierownik - wiceprezes klubu.

Odznaczony miedzy innymi:

Krzyzem Oficerskim, Krzyzem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,  Srebrnym Krzyzem Zaslugi.

Honorowy Obywatel Miasta Belchatowa oraz Zasluzony Powiatu Belchatowskiego.

 

Uroczystosci pogrzebowe odbeda sie w dniu 21 listopada 2017 r. o godzinie 13.00

na cmentarzu w Belchatowie.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KOLARSTWIE MTB. ŁAGIEWNIKI 5.11.2017r.

Email Drukuj PDF
W niedziele 5 listopada w lesie Lagiewnickim zostaBy rozegrane Mistrzostwa Wojewodztwa Lodzkiego w kolarstwie MTB.
Pogoda dopisaBa, uczestnicy licznie stawili si do walki o tytuB Mistrza Wojewodztwa Lodzkiego, jednym sBowem emocji nie brakowaBo.
 
Wyniki:
 
 
Zdjcia, pomoc przy trasie: Panda Team - Wyprawy Rowerowe: http://pandateam.pl/xxiii-wyscig-niepodleglosci-lodz/
 
 
 
Szczegolne podziekowania naleza sie firmie ProTimer,  z która organizacja zawodów jest czyst przyjemnoscia.

RUSZYŁA 9 EDYCJA SPORTOWEJ AKADEMII VEOLIA.

Email Drukuj PDF

KLUBY SPORTOWE  Informacja do udostpnienia na stronie internetowej

Informacja na stronie

 

 

Strona 1 z 128

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>