Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi partnerzy

 

logo new smallLogo LTC

 

 

Znajdziesz nas...

24 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów "Po Ziemi Łódzkiej"

Email Drukuj PDF

I etap 24 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Juniorów "Po Ziemi Łódzkiej" za nami.

Świetnie zaprezentował się na 114 kilometrowym I etapie rozgrywanym w Sędziejowicach,  zawodnik MLKS Wieluń Cezary Bzdak, (startujący w tym wyścigu w barwach SMS Świdnica), który zajął wysokie 7 miejsce.

Jego klubowy kolega Adam Kuś uplasował sie na 11 miejscu, a reprezentant Zduńskowolskiego Towarzystwa Cyklistów Sebastian Pietrzak przyjechał do mety na miejscu82.

II etap ZDUŃSKA WOLA "Po Powiecie Zduńskowolskim" rusza dziś o godz. 16:15.

Pełne wyniki etapu:

I  ETAP

Podczas piątkowego drugiego etapu rozgrywanego "Po Powiecie Zduńskowolskim" Cezary Bzdak zajął 8 miejsce, Adam kuś był 11 a Sebastian Pietrzak 96.
II ETAP

W sobotę, trzeci etap rozgrywany był "Po Powiecie Łaskim" i na tym etapie Cezary Bzdak zajął wysokie czwarte miejsce. Adam Kuś  był 84 a Sebastian Pietrzak 94.
III ETAP

W niedzielę juniorzy stanęli na starcie IV etapy "Dookoła Buczku". Tym razem świetnie pojechał Adam Kuś, który jako drugi przekroczył linię mety. Cezary Bzdak był 12 a Sebastian Pietrzak nie ukończył wyścigu.
IV ETAP

W klasyfikacji indywidualnej Adam Kus uplasował się na 6 miejscu a Cezary Bzdak na miejscu 9. W klasyfikacji 17 lat Cezary Bzdak był 4.

Zawodnikom i ich trenerom gratulujemy i Życzymy kolejnych sukcesów