Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi partnerzy

 

logo new smallLogo LTC

 

 

Znajdziesz nas...

Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

ŻEGNAMY ŚP MARIANA SOBUTKOWSKIEGO

Email Drukuj PDF

 

alt

Ludowy Klub Sportowy STOMIL w Belchatowie z przykroscia zawiadamia, ze w dniu 17.11.2017 r. w wieku 80 lat zmarl

Marian Sobutkowski

zalozyciel klubu LKS STOMIL Belchatów, dlugoletni dzialacz, trener i kierownik - wiceprezes klubu.

Odznaczony miedzy innymi:

Krzyzem Oficerskim, Krzyzem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,  Srebrnym Krzyzem Zaslugi.

Honorowy Obywatel Miasta Belchatowa oraz Zasluzony Powiatu Belchatowskiego.

 

Uroczystosci pogrzebowe odbeda sie w dniu 21 listopada 2017 r. o godzinie 13.00

na cmentarzu w Belchatowie.

Poprawiony: poniedziałek, 20 listopada 2017 11:35

WYNIKI

Email Drukuj PDF
Wyniki Wielkiej Nagrody Łodzi Podczas Wielkiej Nagrody Łodzi na torze KS Społem rozegrano scratch, wyścig eliminacyjny, punktowy oraz keirin. Ścigali się żacy, żakinie, młodzicy, młodziczki, juniorki młodsze, juniorzy młodsi oraz elita mężczyzn (keirin).

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

Żak:
Wyścig eliminacyjny: Bartosz Rutkowski (KS Społem Ulisse)
Wyścig punktowy: Kamil Kujawiński (LUKS Dwójka Stryków)
Scratch I: Bartosz Rutkowski (KS Społem Ulisse)
Scratch II: Jakub Lewandowski (KS Społem Ulisse)

Żaczka:
Wyścig eliminacyjny: Julia Błaszkiewicz (KS Społem Ulisse)
Wyścig punktowy: Julia Błaszkiewicz (KS Społem Ulisse)
Scratch: Julia Błaszkiewicz (KS Społem Ulisse)

Młodzik:
Wyścig eliminacyjny: Bartłomiej Kucharski (GKŻ OSIR Żyrardów)
Wyścig punktowy: Mateusz Kuczma (KTK Kalisz)
Scratch I: Daniel Król (KS Społem Ulisse)
Scratch II: Mateusz Kuczma (KTK Kalisz)

Młodziczka:
Wyścig eliminacyjny: Aleksandra Woźniak (KS Społem Ulisse)
Scratch I: Aleksandra Woźniak (KS Społem Ulisse)
Scratch II: Aleksandra Woźniak (KS Społem Ulisse)


Junior młodszy:
Wyścig eliminacyjny: Dawid Jankowski (KS Społem Ulisse)
Wyścig punktowy: Dawid Jankowski (KS Społem Ulisse)
Scratch I: Rafał Garczyński (KS Społem Ulisse)
Scratch II: Dawid Jankowski (KS Społem Ulisse)

Juniorka młodsza
Wyścig eliminacyjny: Weronika Piątkowska (LUKS Dwójka Stryków)

Elita
Keirin: Kamil Kuczyński (Polska)
Keirin - junior: Patryk Rajkowski (UKS Jedynka Limaro Kórnik)

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KOLARSTWIE MTB. ŁAGIEWNIKI 5.11.2017r.

Email Drukuj PDF
W niedziele 5 listopada w lesie Lagiewnickim zostaBy rozegrane Mistrzostwa Wojewodztwa Lodzkiego w kolarstwie MTB.
Pogoda dopisaBa, uczestnicy licznie stawili si do walki o tytuB Mistrza Wojewodztwa Lodzkiego, jednym sBowem emocji nie brakowaBo.
 
Wyniki:
 
 
Zdjcia, pomoc przy trasie: Panda Team - Wyprawy Rowerowe: http://pandateam.pl/xxiii-wyscig-niepodleglosci-lodz/
 
 
 
Szczegolne podziekowania naleza sie firmie ProTimer,  z która organizacja zawodów jest czyst przyjemnoscia.
Poprawiony: środa, 08 listopada 2017 10:45

Wypożyczalnia rowerów

Email Drukuj PDF

Rusza wypożyczalnia rowerów torowych, łącznie 40 sztuk.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt

Trener Marcin Rosłaniec 605-888-834.

W celu rezerwacji roweru  należy podać wzrost uczestnika,
jak również informację czy posiada własne pedały.
Koszt wynajęcia roweru na torze wynosi 35 zł.
Poprawiony: sobota, 06 lutego 2016 20:20

RUSZYŁA 9 EDYCJA SPORTOWEJ AKADEMII VEOLIA.

Email Drukuj PDF

KLUBY SPORTOWE  Informacja do udostpnienia na stronie internetowej

Informacja na stronie

 

 

Strona 8 z 155

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>