Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi partnerzy

 

logo new smallLogo LTC

 

 

Znajdziesz nas...

Strona Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi.

Wielka Nagroda Łodzi

Email Drukuj PDF


14.06.2015r. - Niedziela


Zapraszamy do Galerii zdjęć:

Zdjęcia 1 - klik
Zdjęcia 2 - klik
Zdjęcia 3- klik



FILM- KLIK promujący imprezę przez Telewizję Toya
Wyniki - zawodników

Poprawiony: niedziela, 14 czerwca 2015 15:34

LISTA ZAWODNIKÓW - MEDALISTÓW MP, OOM I MMM ZRZESZONYCH W KLUBACH OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO W ŁODZI DO WYRÓŻNIEŃ NA UROCZYSTYM PODSUMOWANIU SEZONU KOLARSKIEGO 2017

Email Drukuj PDF

MISTRZOWIE POLSKI  W  ROKU 2017

TUROBOS MARTA                      LKK LUKS SLAWNO                                                                                                                                

WACH ARKADIUSZ                  LKK LUKS SLAWNO      

SZPOCICSKA AGNIESZKA    KK LUKS SLAWNO     

PETRI PAULINA                       KS SPOLEM LÓDZ         

KUS ADAM                                  MLKS WIELUN          

WOZNIAK ADAM                     KS SPOLEM LÓDZ  

 

MEDALISCI MISTRZOSTW POLSKI I OLIMPIADY MLODZIEZY 2017     

KRÓLIKOWSKA KLAUDIA              KS SPOLEM LÓDZ    

SAPIEJA MICHAL                              KK LUKS SLAWNO                                                                              

ZIEBA JULIA                                       LKK LUKS SLAWNO                                                                                 

BRALINSKA SANDRA                      MLKS WIELUN             

GLAPA MARTA                                   MLKS WIELUN             

MARCINIAK AGNIESZKA             MLKS WIELUN                

WLODARCZYK DOMINIKA           MLKS WIELUN            

PATORA KRZYSZTOF                      LUKS DWÓJKA STRYKÓW       

SASIN WIKTOR                                  LUKS DWÓJKA STRYKÓW                                                                                                                                              

SIMINSKI KACPER                          KS SPOLEM LÓDZ                     

MIELCZAREK MIAOSZ                   KS SPOLEM LÓDZ                     

RUTKOWSKI BARTOSZ                 KS SPOLEM LÓDZ                         

WISNIEWSKI DAWID                    KS SPOLEM LÓDZ                      

KOZIK ZUZANNA                           KS SPOLEM LÓDZ                        

WWZYK NATALIA                          KS SPOLEM LÓDZ                         

LEWANDOWSKI JAKUB              KS SPOLEM LÓDZ                  

 

 

MEDALISCI   MMM

CHOJNACKI MILOSZ                                LUKS DWÓJKA STRYKÓW          

ADAMCZYK JAKUB                                  LKK LUKS SLAWNO                   

NATURALNA MAJA                                LSKK LITYCSKI BELCHATÓW     

GORZKIEWICZ BARBARA                     LUKS DWÓJKA STRYKÓW         

KONWINSKI MATEUSZ                          LKK LUKS SLAWNO                  

GAJ IZABELA                                             WKK WIERUSZÓW                       

KOPANIA KATARZYNA                         LUKS DWÓJKA STRYKÓW           

STRZELCZYK KAMIL                               LKS STOMIL BELCHATÓW          

PIANKOWSKI ERYK                                KS SPOLEM LÓDZ                    

KUCZ MARCEL                                          LKS STOMIL BELCHATÓW         

SZYCHOWSKI RAFAL                            LUKS DWÓJKA STRYKÓW           

PODCZARSKI DANIEL                           LUKS DWÓJKA STRYKÓW           

BRALINSKA ROKSANA                        MLKS WIELUN                          

KRYSIAK SZYMON                                KS SPOLEM LÓDZ                       

BITTNER SEBASTIAN                          KS SPOLEM LÓDZ                            

 

TRENERZY MEDALISTÓW 

  1. GIERCZAK PRZEMYSLAW
  2. ROSAANIEC MAREK
  3. GRUDZIEN JACEK
  4. KRÓL WALDZIMIERZ
  5. PALYGA PRZEMYSLAW
  6. KUS MICHAL
  7. PIASECKI STEFAN
  8. STASIAK BOGDAN
  9. ZAWIERTA TOMASZ

 

MASTERS I CYKLOSPORT

 

  1. OMIOTEK DOMINIK                                        GATTA BIKE-RS                                          
  2. SKÓRSKI MAREK                                              LTC                                                                  
  1. CHADZYNSKI DANIEL                                   LUKS DWÓJKA STRYKÓW                         
  1. WOLSKI KRZYSZTOF                                     PELETON  PARZECZEW                        
  1. MARCINIAK ADAM                                      PELETON  PARZECZEW                    
  1. TURKIEWICZ GRZEGORZ                             GATTA BIKE-RS                                  
  1. MISKIEWICZ DAWID                                    LKK LUKS SLAWNO                                 
  2. KAPUSTA DOMINIK                                     GATTA BIKE-RS                                          
  3. KREJNER GRZEGORZ                                   LUKS DWÓJKA STRYKÓW                        
  1. LEDUCHOWSKI DARIUSZ                          LUKS DWÓJKA STRYKÓW                        
  1. DUBAS KAZIMIERZ                                     KSN OMEGA                                                
  1. ROSLANIEC MARCIN                                  LTC                                                                   
  1. BARANOWSKI JAKUB                                LTC                                                                       
  1. BOLONEK LUKASZ                                       LTC                                                                 
  1. SOBIESZEK LESZEK                                     LUKS DWÓJKA STRYKÓW      
  1. JEDRASIK CEZARY                                   PELETON  PARZECZEW                        
  1. PAWLOWSKI DOMINIK                           NZ                                                                      
  2. SWIT MACIEJ                                              GATTA BIKE-RS                                              
  3. LASKOWSKI PAWEA                                 LTC                                                                                                                                                                                             
  4. MATUSIAK LUKASZ                                GATTA BIKR  RS                                         
  1. PERNAL KATARZYNA 
  1. GAJDKA SYLWIA                                      PABIANICKIE TOW. CYKLISTÓW                      
  1. MATUSIAK BOGUMILA
  2. OSTOJSKI ADAM                                       GATTA BIKE-RS                                                              
  3. MARCINIAK ROBERT                              LUKS DWÓJKA STRYKÓW       
  4. MACIAG WOJCIECH                                GATTA BIKE-RS                                                              
  5. KASPRZYK ANDRTZEJ                          GATTA BIKE-RS                                                             
  6. MYSZKOWSKI KAZIMIERZ
  7. DZIEDZIC PIOTR                                      RAZ NA WOZIE MTB TEAM                     
  8. JAGIELA JERZY 
  9. WARCZYK DOROTA                               LKK START TOMASZÓW MAZ.                                                           

                                              

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 14 grudnia 2017 09:22

ZŁOTO DLA SPOŁEM

Email Drukuj PDF

ZŁOTY MEDAL NA OOM TOROWEJ  WE WROCŁAWIU ZDOBYLI KOLARZE     KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL W SKŁADZIE ZUCHNIEWICZ ,GARCZYŃSKI,JANKOWSKI W SPRINCIE DRUŻYNOWYM. TRENEREM ZAWODNIKÓW JEST MAREK ROSŁANIEC.

GRATULUJEMY

Poprawiony: piątek, 25 lipca 2014 15:46

Mistrzostwa Polski Masters - zdjęcia

Email Drukuj PDF

 

Serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosportu

Zdjęcia - 5.06.2015r.

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW I ODPRAWA - KLIK
ELIMINACJE - KLI
K
ZAWODY - KLIK
DEKORACJA - KLIK

Zdjęcia - 6.06.2015r.
ZAWODY - KLIK
SPRINT - KLIK
DEKORACJA - KLIK


5-6.06.206r - Łódź
Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport
Poprawiony: sobota, 06 czerwca 2015 13:48

UROCZYSTE PODSUMOWANIE SEZONU KOLARSKIEGO 2017

Email Drukuj PDF

alt

W  dniu 18 grudnia 2017 o godz. 16:30 w Sali Lustrzanej Palacu Poznanskiego przy ul. Ogrodowej 15 w Lodzi odbedzie sie Uroczyste Podsumowanie Sezonu Kolarskiego 2017.
Zarzad Okregowego Zwiazku Kolarskiego serdecznie zaprasza zawodników, trenerów, sedziów, dzialaczy i sympatyków kolarstwa regionu lódzkiego na w/w uroczystosc.
Z uwagi na przedswiateczny czas i charakter uroczystosci bedzie to równie| spotkanie oplatkowe, z tradycyjnym dzieleniem si oplatkiem i skladaniem zyczen [wiatecznych i noworocznych.

Serdecznie zapraszamy.

Strona 6 z 155

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>